Arkadaşlar Sitemizin Yeni URL'si EnDiziFilmizle.Com Olmuştur.
Devam Ediyor
Lost
8.4 IMDB Puanı

Lost

Kategori DramMacera
Senaryo J.J. Abrams, Jeffrey Lieber, Damon Lindelof
Ödüller 1 Golden Globe Kazandı. Diğer 105 ödül & 376 adaylık.
Adanın gizemli yerleri ve tehlikeleri, 23 günlük süre boyunca deneyimlenecek. Jack, Kate ve Locke, sonraki süreçte önemli bir konumda yer alacaklar. 108 dakikada bir bilgisayara sayısal veriler girmesi gereken Desmond, ekibin kaderini ellerinde bulunduracak. Locke tarafından üstlenilen görevde, elektromanyetik aktivitelere rastlanılacak. Bu sürecin, zarar görmelerinin önüne geçebileceğini düşünecekler. Ayrıca, 1970’li yıllarda Dharma Girişimi isimli bir araştırma ekibinin adada ambar ve diğer yapıların yapımını üstlendikleri bilgisi edinilecek. Lost 2. Sezon İzle bu yapıların gizemi etrafında gelişecek.
Hayatta kalanlar tarafından, eski bir paranoyak LA’nın yönetiminde olan 815 numaralı uçağın kuyruk kısımdaki bölmesinden kurtulan yolcularla, ilk temaslar sağlanacak. Ana Lucia, Psikolog Lubby ve Bay Eko adında Nijerya’nın en önemli uyuşturucu satıcısı başta olmak üzere ekibe dahil olacaklar. Ancak, bu buluşmaları mutlu bir şekilde gerçekleşmeyecek. Çünkü Michael, Jin ve Sawyer’ın ele geçirilmeleri ekibi üzüntüye boğacak. Ayrıca Ana Lucia, karakterlerin diğer kurtulanlar adındaki gizemli ve düşmanlık güden grup adına çalıştıklarını düşünecek.
Grup üyelerinin, uzun süredir aralarını bozan yanlış anlaşılma en sonunda giderilecek. Fakat Ana Lucia, ölümcül bir tuzakla karşı karşıya kalacak. Öte yandan Claire, diğer kurtulanlar grubu tarafından kaçırıldığında başından geçenleri hatırlayacağı, flashbackler yaşayacak. Sun ise Jin’in kısır olmasına rağmen, adada hamile kalması üzerinde yoğunlaşacak. Hurley ve Libby, aralarında tatlı bir ilişki kuracaklar. Michael, en sonunda uzun zaman önce kaçırılan oğlu Walt ile yeniden bir araya gelecek. Bunun yanında grup, Henry Gale isimli bir karakteri bulacak ve başlarda tutsak alacaklar. Karakter, kendisinin Minnesota’da kesilen bir balonun hüsranına uğradığını söylese de ekip üyeleri tarafından açıklamaları şaibeli bulunacak.
Ekip, aralarına yeni katılan üyeler hakkında başlarda soğuk tavırlarını sergileyecekler. Ancak sonrasında diğer kurtulanlar ile alakaları olmadığına kanaat getirecekler. Bu nedenle de güçlerini birleştirmeleri gerekecek. Aksi bir durumda karşılaşacakları olumsuzluklarla baş başa ve çaresiz bir şekilde kalacaklar. Adadaki tehlikeler ve yaratıklar, her geçen gün kendilerini göstermeye devam edecekler. Ekip ise kurtulabilmenin yollarını aramaya devam edecek. Çünkü ada şartlarının her geçen gün çetinleşmesiyle karşı karşıya kalacaklar.
  • 1. Sezon
  • 2. Sezon
  • 3. Sezon
  • 4. Sezon
  • 5. Sezon
  • 6. Sezon
  • Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın