Arkadaşlar Sitemizin Yeni URL'si EnDiziFilmizle.Com Olmuştur.
Devam Ediyor
Bartu Ben
7.9 IMDB Puanı

Bartu Ben

Bartu Ben
Türkiye'de yozlaşan dizi sektörüne yeni bir soluk getiren BluTV, sunduğu imkanlar ile dizi izleyicilerinden tam not almakta. Aynı orijinal ve online platformu ile RTÜK'ün gereksiz dayatmalarından kurtulmayı başarmıştır. Aynı zamanda hem yönetmen hem de senaristler için yeni bir özgünlük kazandırmaktadır. Yeni dönem ve süreçte nasıl ilerler bilmiyoruz ama bu platform ile televizyonda daha özgün ve çarpıcı işler ile karşımızda yer alıyor.
Yalan Dünya, Masum, Binbir Gece ve Jet Sosyete gibi izlenme rekorları kıran diziler ile birlikte kelebekler, Çoğunluk gibi ülkenin sinema hafızasına kazınan filmler ile tanınmış olan Bartu Küçükçağlayan, bu defa karşımıza Bartu Ben dizisi ile hem senarist hem de oyuncu olarak çıkmakta. Filmin yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik yer almaktadır.
Tolga Karaçelik, Kelebekler filmiyle 34. Sundance Film Festivali’nde Dünya Sineması Dramatik Film Yarışması Büyük Jüri Ödülü’nü kazanarak ülkemiz için 2018 yılında büyük bir gurur yaşatmıştır. Aynı zamanda Sarmaşık ile Gişe Memuru gibi sinema tarihinde önemli bir yeri olan filmlerinde yönetmenliğini yapmıştır.
Az ünlünün, az daha ünlü olma hikayesini anlatan Bartu Ben filmi, izleyicisinden tam not almayı başarmıştır.
Bir dönemler reytingi bol olan diziler ile birlikte art-house sinema filmlerinde sık sık karşımıza çıkan Bartu, pek çok oyuncu için ciddi gelir ve kısa ömürlü olan şöhret kapısı olarak görülebilen dizilerde oynamaktan usanmıştır. Hızlı süren hayatı ile artık parası da bitmiştir. Bu esnada da karşısına oyuncu olma hayali olan kuzeni Gizmo ve senelerdir görüşmediği dayısı çıkmaktadır. Bir taraftan dizilerde oynamadan hayatını kazanmanın bir yolu bulacak olan Bartu, bir taraftan da kim olduğu hakkında ne istediğini bulmanın mücadelesini verecektir.
Senaristliği ve oyunculuğunu üstlendiği film ile Bartu Küçükçağlayan, gerçek hayata dair yaptırdığı yönlendirmeler ile birlikte mizahın keyifli bir tonunu yakalamıştır. Bartu Ben dizisini full izlemek için adresiniz endizifilmizle.com olmalıdır !

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın